Ładowanie ...
o nas

Jesteśmy firmą programistyczną ze świeżymi pomysłami

młodym wysoce wykwalifikowanym zespołem pełnym pasji oraz doświadczenia - Które staramy się wykorzystywać przy każdym projekcie nad którym pracujemy.
napisz do nas

ENCODE IT

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania które spełnia wymogi najnowszych trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku, gwarantujące dostarczenie najlepszego rozwiązania na miarę potrzeb. Staramy się aby każdy projekt był maksymalnie spersonalizowany do wymagań klienta, ponieważ to jego zadowolenie jest tym, na czym nam zależy najbardziej.
Nie straszny nam żaden projekt
począwszy od prostych stron internetowych po portale, sklepy, zaawansowane systemy zarządzania relacjami z klientem oraz obrotem dokumentów w firmie, aplikacje mobilne natywne, aplikacje SPA, aż po całkowicie niestandardowe rozwiązania. Pomagamy klientowi na każdym etapie wdrożenia projektu, począwszy od założeń strategicznych.
Przy tworzeniu oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie obecnie na rynku i staramy się dopasować realizacje wedle życzeń klienta raz nakierować na najlepszą w owym przypadku technologie do wykorzystania. Wykorzystujemy między innymi takie języki oraz technologie jak - PHP (Laravel, Symphony, Codeigniter, Wordpress, WooCommerce, Prestashop, Joomla), JavaScript (Node.js, Vue.js, React.js, Angular.js, REST), C# (.NET)
photo
photo

Wieloletnie doświadczenie

Szeroki wachlarz możliwości pozwala nam na maksymalnie dopasowane działania oraz technologie odpowiednie do projektu klienta.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektach komercyjnych w wielu obszarach branży informatycznej, pozwala nam na najwyższej jakości obsługę oraz docelowe wdrożenie projektu w najlepszym możliwym scenariuszu.
Do każdego projektu klient otrzymuje roczny pakiet utrzymania witryny oraz domeny na naszym serwerze za 0 zł - w tym również email firmowy.
01.

Profesjonalne strony internetowe

Najwyższeju jakości strony internetowe dzięki którym Twoja firma wyjdzie ponad konkurencje!
image

Projektujemy i wdrażamy strony www spełniające najwyższe standardy. Działamy w oparciu o m.in takie systemy/technologie jak Wordpress, Joomla, Laravel, Bootstrap, VueJS oraz RWD czyli Responsive Web Design co gwarantuje, że strona zostanie stworzona oraz zoptymalizowana pod większośc wiodących urządzeń oraz przeglądarek dostępnych obecnie na rynku.

napisz do nas
02.

Sklepy internetowe oraz rozwiązania e-commerce

Potrzebujesz sklepu internetowego lub niestadnardowego rozwiązania e-commerce? Zapraszamy do kontaktu!
image

Tworzymy sklepy internetowe oparte o systemy takie jak PrestaShop oraz WooCommerce, staramy się dopasować technologie do wymagań klienta aby końcowy rezultat w pełni odpowiadał oczekiwaniom, nie tylko Twoim ale również rynkowym. W przypadku gdy chcesz zbudować coś niekonwencjonalnego, zapraszamy do kontaktu - wspólnie przeprowadzimy analizę ryzyka, dobierzemy strategie oraz wybierzemy technologie która w pełni odzwierciedli oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie w takich językach/technologiach jak (PHP[laravel, symphony, codeigniter, wordpress, joomla], C#[.NET], JS[ReactJS,VueJS, jQuery, Angular]), pozwala na wyjątkowo szerokie spojrzenie na projekt oraz jego realizacje.

napisz do nas
image
03.

Aplikacje mobilne - natywne, multiplatformowe

Oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych w nowoczesnych technologiach webowych dzięki którym płacisz raz, a dostajesz rozwiązanie multiplatformowe dostępne na urządzeniach z systemami android oraz ios lub nawet windows w zależności od Twoich potrzeb.

napisz do nas
image
04.

Hosting oraz obsługa powdrożeniowa

Swoim klientom oferujemy darmowy hosting na rok czasu (później 50zł netto/rok) oraz możliwość wykupienia abonamentu godzin obsługi po wdrożeniowej w wyjątkowo niskich cenach.

napisz do nas
Jesteś zainteresowany?
Napisz do nas co chciałbyś stworzyć, a my podamy Ci szacunkową wycenę takiego rozwiązania
Proszę o wycenę

Jesteśmy tutaj

48-304 Nysa, Bończyka 41/1, Polska

Skontaktuj się